«100% чоловіків рекомендую бути поряд з дружиною під час пологів», — заслужений лікар України В’ячеслав Камінський

Як підготуватись до батьківства, чи бути присутнім на пологах дружини, в чому виражається повага до жінок. На ці та інші питання у рамках зустрічі «Чоловіча розмова з Камінським» відповів Заслужений лікар України, кандидат у депутати Київради по 3 округу від партії «За майбутнє» В’ячеслав Камінський.

Дискусійним виявилось питання, чи йти чоловіку на партнерські пологи, — передае Інформатор.

В’ячеслав Камінський прокоментував це з позиції і лікаря, і чоловіка: «Чи бути присутнім на пологах дружини? До початку другого періоду пологів 100% всім чоловікам рекомендую бути поряд с дружиною. Тому що ми повинні бути друзями, довіряти один одному. Близькі відносини між чоловіком і жінкою міряються здатністю підтримати один одного у тяжку хвилину. Пологи, слава Богу, не хвороба, але це певне випробування. До моменту появлення голівки немовляти — знаходитись поряд, тримати за руку, допомагати пройти цей шлях — абсолютно правильно, і так воно повинно бути. Ми говоримо про партнерські пологи, коли жінці не страшно, тому що поряд стоїть її захисник, який захищає, допомагає, контролює що з нею відбувається. Після другого періоду пологів, коли розпочинається саме процес народження, чи бути присутнім — це сугубо індивідуальний вибір, є люди, які добре це можуть перенести, а є ті, хто переносить важко».

В'ячеслав Камінський

Зустріч проходила у неформальній, невимушеній атмосфері, чоловіки задавали питання на різні теми. Серед присутніх були як батьки, так і ті, хто тільки планує ними стати. Тому переважно звучали питання про те, як підтримати власне здоров’я, зачати здорову дитину і бути корисним своїй жінці під час її вагітності.

Лунали запитання і від тих, хто хотів би стати лікарем. Молоді, яка обирає професію лікаря, В’ячеслав порадив добре подумати: наскільки вони готові віддати частину свого життя іншим людям, підкресливши, що це — не високі слова, це — сенс лікарської справи. До неї у спікера особливе відношення.

В'ячеслав Камінський

«Я люблю акушерство та репродуктологію, роблю по 3-4 складних операції на тиждень — складні пацієнти йдуть до нас, адже знають, що ми не відмовимо» — зізнався професор Камінський.

0 0 vote
Article Rating
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
Подписаться
Уведомление о
guest
0 Комментарий
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x